info
referans işler
info
Karşıyaka sok. 6/2 Dikmen / Ankara / Türkiye
+90 312 479 9 967

Detaylar Önemlidir...

Diğer Projelerimiz

Polonya Büyükelçiliği Sergileri

Polonya Türkiye Büyükelçiliği, Ankara'nın en merkezi yerinde, Kuğulu Park'ın hemen karşısında çok güzel bir bahçenin içindedir. Bu merkezi konumunu Polonya'yı tanıtmak için kullanmaya karar veren Polonya Türkiye Büyükelçisi, bahçeyi çevreleyen duvarda Polonya ile ilgili fotoğraf sergileri yapılmasına karar verdi.
Yapılan ilk sergi Polonya'nın doğal güzellikleri üzerine oldu. Bu sergiyi daha sonra Polonya'nın demokratikleşme tarihinde önemli bir yeri olan "Yuvarlak Masadan Dayanışmaya" sergisi izledi. Polonya Büyükelçiliği, "Polonya. Mimar" sergisiyle, Polonya'nın Mimari gelişimini ve güzelliklerini Ankara'lılarla paylaştı. Bu sergi de White Noise Productions uzmanlığıyla elçilikteki yerini aldı. "Polonya'yı Keşfet" mini sergisi şövaleler üzerinde, gezici sergi olarak Avrupa Birliği gününde izleyicileriyle buluştu.
Büyükelçilik tarafından sipariş edilen son sergi olan Vişegard Dörtlüsü Başkentleri sergisi; Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan'ın başkentlerinden etkileyici fotoğraflarla elçilik duvarında Ankaralılarla buluştu.

Neler Yaptık
Engeller
Nasıl Çözdük